1. Poniedziałek Święto św. Mateusza Apostoła. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Diecezji.

PORZĄDEK ADORACJI

1200– 1300Strona Południowa i uczniowie po szkole

1300– 1400     Strona Północna i uczniowie po szkole

1400– 1500     Folwark i Radaj

1500– 1600     Budzisz, Rzeki i Ścieszki

1600– 1700        Zabirów i Debrza

1700– 1800     Górka, Kąt i Górka Depcok

1. Środa WSP. św. Ojca Pio z Pietrelciny na Msze św. zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII .Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  2. Piątek po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  3. Niedziela Dzień Migrantów i Uchodźców, po Mszach Świętych, zbiórkę do puszek na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos.
  4. Bóg zapłać za sześć wpłat na schody-kaplica cmentarna.
  5. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  6. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Świat nienawidzi chrześcijan  mówi o prześladowaniach i aktach nienawiści ; Gość Niedzielny z artykułem Nowa broń masowego rażenia mówi o wolności słowa i odpowiedzialności za nie.
  7. Bóg zapłać  paniom   za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Marta Szydło, Ewa Kut, Lucyna Balza, Marzena Szydło.