1. Poniedziałek  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  2. Wtorek WSP. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  3. Środa WSP. św. Męczenników Korneliusza i Cypriana na Msze św. zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII . Po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli. Godz. 1700 spotkanie kandydatów na ministrantów.
  4. Czwartek w dniu Światowego Dnia Sybiraka,   Msza św. o godz.1600 za  zmarłych Sybiraków z plutonu AK Nawsie.
    Na wspólną modlitwę zapraszam społeczność szkolną, której patronem są Sybiracy, rodziny Sybiraków oraz wszystkich parafian. Po Mszy św. doktorant Szymon Pacyna wygłosi okolicznościową prelekcję.
  5. III Piątek Święto św. Stanisława Kostki patrona Polski i młodzieży. Na Msze św. zapraszam uczniów z klasy VII wraz
    z rodzicami. Po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwa do św. Jana Pawła II.
  6. Sobota w Wielopolu Skrzyńskim rozpoczyna się festiwal teatrów, bliższe informacje tablica ogłoszeń.
  7. Niedziela zbiórka do puszek na radio VIA , na sumie przyjęcie dwóch kandydatów do ministrantów.
  8. Sołtys wsi informuje, że 20.09 tj. niedziela od godz. 1130 w Domu Ludowym odbędzie się zebranie wiejskie.
  9. Pragnę poinformować, że pojemnik na śmieci z cmentarza został opróżniony (koszt 1260 zł). Jednocześnie przypominam o wspólnej trosce , segregacji śmieci zwłaszcza oddzielanie plastików od zieleni (wieńce). Zadbany cmentarz jest naszą wizytówką i świadczy o naszej pamięci o przodkach.
  10. Bóg zapłać za sześć wpłat na schody-kaplica cmentarna.
  11. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  12. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Ideologia czy ludzie?  mówi o niebezpieczeństwie dla rodziny, dzieci
    i małżeństw ; Gość Niedzielny z artykułem Odpuść człowieku mówi o przebaczeniu o łasce dla winowajcy
    i wybaczającemu.
  13. Bóg zapłać  paniom i panu  za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Ewa Czaja, Karolina Gawron, Zofia Wawrzonek, Janina Kiebała .