1. Poniedziałek  po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
 2. Wtorek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. z poświęceniem ziarna siewnego o godz. 1800.
 3. Środa  na Msze św. zapraszam dzieci z klasy III wraz z rodzicami rozpoczęcie przygotowania do I Komunii św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Godz. 1700 spotkanie kandydatów na ministrantów.
 4. Sobota WSP Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej.
 5. Sołtys wsi informuje że III rata podatku rolnego wraz z opłatą śmieciowa będzie zbierana w Domu Ludowym od 11.09 do 16.09 w godz. do  900-1400.
 6. Obowiązkowe szczepienie przeciw wściekliźnie 09.09.2020 tj. środa. Szczegółowa rozpiska miejsc w gablocie.
 7. Bóg zapłać za trzy wpłaty na schody-kaplica cmentarna. Kolejny etap, płożenie schodów i ułożenia na nowo kostki przy kaplicy jest ukończony. Bóg zapłać p. Arturowi Fladze i grupie p. Jana Kalisztana. Kolejny etap to wykonanie zadaszenia i poręczy. Oceniając drzwi wejściowe i boczne nadają się do wymiany najlepiej na aluminiowe. Proszę
  o składanie ofiar na schody.
 8. Bóg zapłać za uszczelnienie dachu kościoła i wyczyszczenie rynien panom: Mieczysławowi Kiebała z synem, Piotrowi Kut oraz  strażakom.
 9. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
 10. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Na później  mówi o stresie, nerwicach i wyrzutach sumienia ; Gość Niedzielny z artykułem Szkoła pod specjalnym nadzorem mówi o powrocie uczniów do szkół. 
 11. Bóg zapłać  paniom i panu  za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Alicja Misiorek, Bronisława Nieroda, Natalia Pas, Halina Szydło.