1. Spowiedź od godz. 1700 na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i I piątek.
 2. Wtorek godz. 1600  Msza św.  rozpoczęcie nowego roku szkolnego ze względu na czas epidemii, zapraszam nauczycieli, uczniów i rodziców. Pamiętajmy w modlitwie o ofiarach II wojny światowej w 81 rocznice jej wybuchu.
 3. Środa  na Msze św. zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania (klasa VIII) wraz z rodzicami. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. I Czwartek WSP św. Grzegorza Wielkiego. Modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu. Zbiórka ministrantów godz. 1700.
 5. I Piątek , od godz. 930 odwiedzam chorych. Spowiedź od godz.1700,po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i spotkanie KSM-u.
 6. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Rozpoczyna się Wieki Odpust w Zawadzie szczegółowy program w gablocie.
 7. Niedzielę po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
 8. Bóg zapłać za siedem wpłat na schody kaplicy cmentarnej. .
 9. Proszę do pomocy przy schodach w sobotę na godz. 800  grupę p. Jana Kalisztana.
 10. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
 11. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Mądrość szukanie prawdy  mówi o człowieku dojrzałym ; Gość Niedzielny z artykułem Lustro owi o psalmach w których jest ukryte życie człowieka. Mały Gość Niedzielny mówi o miodzie i pszczołach, elektrycznym samochodzie oraz naklejki na zeszyty przedmiotowe.
 12. Bóg zapłać  paniom  za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Dorota Janowska, Bronisława Bujak, Renata Bełko ora pan Ryszard Wlezień.