1. Poniedziałek WSP św. Jacka.
 2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. Czwartek WSP św. Bernarda.
 4. III Piątek WSP św. Piusa X, po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwa do św. Jana Pawła II
 5. Sobota WSP Najświętszej Maryi Panny Królowej.
 6. Dożynki Diecezjalne w Katedrze Rzeszowskiej w niedzielę 30 sierpnia 2020. Szczegółowy plan w gablocie.
 7. Bóg zapłać za dwie wpłaty na schody kaplicy cmentarnej. Pragnę poinformować że rozpoczęły się prace przy schodach . Dopiero  wpłynęło zaledwie połowa wpłat, proszę o dokonywanie dalszych w imię troski o cmentarz parafialny. Proszę grupę odpowiedzialną za porządek na cmentarzu o  szczelne wypełnienie kontenera dopiero wtedy ma senes opróżnianie. Kolejny raz uczulam świadomość wspólnej troski o cmentarz zwłaszcza swoich grobów chodnik przy nich ( trawa, uschłe krzewy).
 8. Bóg zapłać za złożone  ofiary na misje ,wsparcie dla siostry Nazariuszy 2970 zł.
 9. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
 10. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Nadzwyczajne interwencje Pana Boga  mówi o cudzie, który jest znakiem miłości Bożej ; Gość Niedzielny z artykułem Kiedy Pan Bóg kule nosi mówi o cudzie nad Wisłą.
 11. Bóg zapłać  paniom  za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Renata Szymańska, Elżbieta Kozioł, Cecylia Śledziona, Sylwia Chmiel.
 12. Ks. Tomasz Kołodziej odprawi poza parafią Msze św. pogrzebowe za + Tadeusza Łuszcza i  Józefa Czaja bliższe informacje z w gablocie i stronie.