1. Poniedziałek Święto św. Wawrzyńca.
  2. Wtorek WSP św. Klary.
  3. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Piątek WSP w. Maksymiliana Marii Kolbego.
  5. Sobota Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, odpust w Wielopolu Skrzyńskim. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  6. Niedziela 16 dzień miesiąca oddajemy cześć św. Andrzejowi Boboli, na sumie poświęcenie wieńców żniwnych po nabożeństwo. W tym dniu Słowo Boże wygłosi ks. Tomasz Kołodziej. Składka na cele parafialne. Po Mszach św. zbiórka na pomoc w Libanie.
  7. Bóg zapłać za dwie wpłaty na schody w kaplicy cmentarnej.
  8. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  9. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Wojna światów  mówi o ostatniej profanacji figury Chrystusa niosącego krzyż w Warszawie ; Gość Niedzielny z artykułem Czterdzieści łask i inne dobra mówi o Ośrodku Caritas naszej diecezji w Myszkowcach.
  10. Bóg zapłać  paniom i panu za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Janina Czaja, Helena Błażejowska, Aleksandra Zych, Agnieszka Pieknik. Sprzątanie w piątek ze względu na święto w sobotę.