1. Poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  2. Wtorek WSP św. Jan Vianneya.W tym dniu, 4 sierpnia, rozpocznie się 43. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku ograniczona w zasadzie do duchowego pielgrzymowania.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Godz. 1700 spotkanie kandydatów na ministrantów, zapraszam chłopców
    z klasy III (proszę Rodziców o mobilizację swoich synów).
  4. I Czwartek Święto Przemienia Pańskiego. Spowiedź od godz. 1715 zapraszam uczniów z klas III, IV, V.
  5. I Piątek od godz.900 odwiedza chorych w domach. Spowiedź
    od godz. 1700, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Sobota WSP św. Dominika.
  7. Niedziela po Mszach św. zbiórka na pomoc misjom w Kamerunie. Będzie zbierała Siostra Nazariusza Żuczek nasza rodaczka, która od lat pracuje w Kamerunie. Wesprzyjmy Ją darami serca, pamiętając że hojnego dawcę miłuje Pan.
  8. Poświęcenie wieńców żniwnych w niedzielę 16.08.2020 w czasie Mszy św. o godz. 1030.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji św. Krzysztofa (1151,00 zł.) zostały odesłane do Kurii.
  10. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  11. Zmarł Antoni Szydło pogrzeb wtorek godz. 15,00. Polecajmy Go w modlitwie Bożemu Miłosierdziu.
  12. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Służą-strzegą-prowadzą  mówi o aniołach w naszym życiu „niczym agentach do zadań specjalnych”  ; Gość Niedzielny z artykułem Katedra jak świat o symbolice świątyni gotyckiej.
  13. Bóg zapłać  paniom za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Janowska, Maria Zych, Albina Wójcik oraz pan Tomasz Gawor.