1. Dzisiaj poświęcenie pojazdów po Mszach św., do puszek będzie zbierana ofiara na wsparcie zakupu środków transportu dla misjonarzy.
  2. Środa WSP św. Marty.  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Godz. 1700 spotkanie kandydatów na ministrantów, zapraszam chłopców z klasy III (proszę Rodziców o mobilizację swoich synów).
  3. Piątek WSP św. Ignacego z Loyoli.
  4. I Sobota WSP św. Alfonsa Marii Liguorgiego. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  5. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  6. Niedziela zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 700 .Składka na cele diecezjalne. Szufnarowa obchodzi 50-lecie parafii. Uroczysta suma o godz. 11,00 pod przewodnictwem ks. Bp Jana Wątroby Ordynariusz Diecezji Rzeszowskiej.
  7. Bóg zapłać za wpłatę na schody cmentarz – jedna.
  8. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Przyjmijmy z wiarą patronat św. Andrzej Boboli- świadectwo ks. prał. Józefa Niżnika kustosza sanktuarium Św. Andrzeja Boboli z Strachocinie ; Gość Niedzielny z artykułem Super Babcia przybliża postać św. Anny.
  9. Bóg zapłać  paniom za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Marta Noga, Barbara Siuta, Marzena Błoniarz oraz pana Emila Zych. Dbanie o nasz kościoła jest naszym obowiązkiem, jeśli mamy przeszkodę proszę postarać się o zastępstwo (nieuczciwe jest zawalnie się od tej powinności).