1. W dniach 19 – 26 lipca br. pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa” będzie obchodzony XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Na zakończenie tygodnia w niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji do puszek będzie zbierana ofiara na wsparcie zakupu środków transportu dla misjonarzy
  2. Poniedziałek godz. 1700 spotkanie kandydatów na ministrantów.
  3. Środa Święto św. Marii Magdaleny.  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie młodzieży, która w lipcu przyjęła sakrament bierzmowania.
  4. Czwartek Święto św. Brygidy patronki Europy.
  5. Piątek WSP św. Kingi.
  6. Sobota Święto św. Jakuba Apostoła.
  7. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  8. Bóg zapłać za wpłatę na schody cmentarz – jedna
  9. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem WIARA- sprawa osobista czy kościelna? mówi o  wierze, która jest treścią życia ; Gość Niedzielny z artykułem OGRÓD NIEZNISZCZALNY mówi o górze Karmel.
  10. Bóg zapłać  paniom za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Kiebała Anna, Kiebała Monika, Kiebała Leokadia, Klich Anna.