1. Poniedziałek WSP św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  2. Środa WSP św. Bonawentury.  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek WSP Najświętszej Matyi Panny z Góry Karmel, po Mszy św. nabożeństwo  do św. Andrzeja Boboli.
  4. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwa do św. Jan Pawła II
  5. Niedziela składka na cele parafialne. Od tej niedzieli Szafarze będą odwiedzać chorych z Komunią św., zachowajmy środki bezpieczeństwa sanitarnego /środek dezynfekcji rąk itp./.
  6. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  7. Bóg zapłać za   ofiary do puszek na powodzian zebrano kwotę 2 305, 5 zł. , która została przekazana do Caritas Diecezji.
  8. Sołtys i strażacy organizują zbiórkę darów przeznaczonych na pomoc powodzianom powiatu Jasielskiego od 12.07 do 15.07.2020          (niedziela, poniedziałek, wtorek, środa ) w godzinach od 1800 do 2100 w budynku Straży Pożarnej w Nawsiu
  9. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Złodzieje dusz o sektach; Gość Niedzielny,  WOLNOŚĆ I MIŁOŚĆ darmowe.
  10. Bóg zapłać  paniom za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Rębisz, Renata Smykla, Danuta Szczepanik, Danuta Kiebała.
  11. Ksiądz Tomasz Kołodziej odprawi Msze św. za + Marię Mucha oraz za +  Marian Charchut poza parafią . Szczegóły w gablocie.