1. Dzisiejsza zbiórka do puszek ogłoszona przez ks. Biskupa Ordynariusza na pomoc osobom poszkodowanym w powodzi.
  2. Poniedziałek WSP bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. O godz. 1800 w Gliniku ks. Bp Jana Wątroba udzieli sakramentu bierzmowanie młodzieży z naszej parafii.
  3. Środa WSP św. Jana z Dukli.  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Sobota Święto św. Benedykta Patrona Europy.
  5. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  6. Bóg zapłać za  wpłaty na schody- cmentarz  trzy.
  7. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Co święci mówią Europie?; Gość Niedzielny z artykułem Historia pisana na nowo.
  8. Bóg zapłać  paniom za dbanie o świątynię. W obecnym tygodniu proszę panie: Jolantę Łuszcz, Dorotę Kocoń, Agnieszkę Burdzy, Zenonę Zych.
  9. Ksiądz Proboszcz odprawi Msze św. za + Marię Mucha poza parafią . Szczegóły w gablocie.
  10. W dniu 30 czerwca w wieku 74 lat zmarł ks. Kanonik Czesław Łaguz pierwszy proboszcz i budowniczy kościoła w Gliniku. Pogrzeb odbył się w piątek 3 lipca, ciało zmarłego Księdza proboszcza zostało złożone na cmentarzu parafialnym w Gliniku. Pamiętajmy w naszych modlitwach o zmarłym księdzu Czesławie. Dobry Jezu a nasz Panie…