1. Poniedziałek Uroczystość Świętych Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 800 i 1800. Składka na działalność Stolicy  Apostolskiej.
  2. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. I  Czwartek modlimy sie o powołania do kapłaństwa i zakonu, po Mszy św. Godzina Święta. Od godz. 830 do 1700 w Domu Ludowym będą wydawane worki na śmieci i kody kreskowe.
  4. I Piątek Święto św. Tomasza Apostoła. Spowiedź od 1700, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Godz. 1900 próba przed sakramentem bierzmowania w Gliniku.
  6. Niedziela składka na seminarium. Zmian tajemnic po Mszy św. o godz. 730.
  7. Proszę nie przywozić i nie składać gabarytów na parkingu parafialnym.
  8. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  9. Bóg zapłać za  wpłaty na schody- cmentarz  pięć.
  10. Zmarła Alfreda Pieprzak polecajmy  ją Bożemu Miłosierdziu.
  11. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Pieniądze Watykanu  oraz Nie ma granic dla Bożego Miłosierdzia ; Gość Niedzielny . Znak Łaski pismo kleryków WSD w Rzeszowie za darmo
  12. Bóg zapłać  paniom za dbanie o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Edyta Kurowska, Ewelin Bieszcz, Grażyna Śledziona, Agnieszka Rębisz.
  13. Ksiądz Proboszcz odprawi  Msze św. za + Marię Mucha poza parafią. Szczegóły w gablocie  i stronie.