1. Środa Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św zapraszam na spotkanie uczniów  klasy VIII i rodziców.
  2. Czwartek od godz. 830 odwiedzam chorych. Proszę aby ktoś był w domu należy otwierać drzwi i mieć środek do dezynfekcji rąk.
  3. Piątek godz. 1600 Msza św na zakończenie roku szkolnego. Zapraszam Grono Pedagogiczne, pracowników obsługi, uczniów rodziców w tym trudnym czasie aby podziękować Panu Bogu.
  4. Spowiedź na zakończenie roku  szkolnego w poniedziałek klasy IV i V oraz środa klasy VI, VII i VIII od godz. 1700, jest to jednocześnie spowiedź na I Piątek.
  5. Bóg zapłać rodzicom dzieci I  komunijnych za dar ołtarza Ornat Eucharystyczny a  dzieciom za ofiarę na misje  380 zł. Chciałem podziękować za przygotowanie Ołtarzy na Boże Ciało jak również udział w Oktawie.
  6. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości. Wójt Gminy przypomina wszystkim wyborcom o obowiązku maseczek i dezynfekcji rąk w lokalach wyborczych/dokładna informacja w gablocie/.
  7. Bóg zapłać za  wpłaty na schody- cmentarz  trzy.
  8. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Przypadek czy palec Boży mówi o Opatrzności Bożej oraz Kościół mnie uratował ; Gość Niedzielny z artykułami Naczynia połączone mówi o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Profanowanie i demolowanie kościołów.
  9. Bóg zapłać  paniom za dbanie o świątynie. W obecnym tygodniu proszę panie: Zofia Wiciślak, Halina Mucha. Krystyna Traciak,  Magdalena Chmiel.