1. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Spowiedź przed I Komunią dla dzieci i rodzin  o godz. 1500.
  2. Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Msze św. o godz. 1030, 1400. Godz. 10 30 I Komunia św. do której przystąpi dziewięć dzieci z klasy III zapraszam rodzinęi najbliższych. Godz. 1400 Msza św. z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Udział w procesji jest publicznym wyznaniem wiary. Zapraszam straż, niosących feretrony (Koło Gospodyń, dziewczęta z klasy  VII itp. ), dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców z dzwonkami. W oktawie procesja eucharystycznej po Mszy św.  w niedzielę o godz. 1030. Tegoroczny przebieg procesji ze względu na epidemię.
  3. Piątek ze względu na oktawę Bożego Ciała nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.
  4. Sobota WSP św. Antoniego z Padwy.
  5. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
  6. Bóg zapłać za  wpłaty na schody- cmentarz : sześć
  7. Pragnę poinformować że został ukończony remont zakrystii ministranckiej. Przypominam o nowej zabudowie na sprzęt z pułkami i płytkami, nowych szafach na stroje liturgiczne i materiały, wyciąg i płytki w kącie na rozpalanie kadzidła, wymalowanie pomieszczenia i nowe oświetlenie.
  8. Prasa katolicka : Niedziela z artykuł Nasz Bóg Trójca Świętym mówi o tajemnicy Trójcy Przenajświętszej oraz Tajemnica Bożego Ciała ; Gość Niedzielny z artykułami Czas wiary, miłości i solidarności mówi o szansie pogłębiania wiary oraz Szary dom wiele barw.
  9. Bóg zapłać  rodzicom dzieci  klasy II przyszło od ośmiu dzieci niestety o dwóch nie znaleźli czasu i serca. W obecnym tygodniu proszę panie: Teresę Gawron, Elżbietę Łuszcz, Teresę Śliwa, Halinę Sroka