1. Poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła drugi dzień Zielonych Świątek. Msze św. o godz. 730i godz. 1800. W miesiącu czerwcu po Mszy św. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę po godz. 1500.
 2. Wtorek Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego.
 3. Środa WSP św. Karola Lwangi i towarzyszy. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. I Czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu Spowiedź od godz. 1700, przystępujemy w maseczkach.
 5. I Piątek WSP św. Bonifacego. Spowiedź od godz. 1645.
 6. I Sobota oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświeższej Maryi Panny.
 7. Niedziela Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Składka na cele diecezjalne.
 8. Pamiętajmy   o maseczkach w świątyni i zachowaniu bezpiecznej odległości.
 9. Bóg zapłać za  wpłaty na schody- cmentarz : pięć
 10. Serdeczne Bóg zapłać Fundatorowi nowego ornatu św. Andrzeja Boboli. Intencja Fundatora to prośba o opiekę dla Ojczyzny, rodzin i parafii.
 11. Zmarł Czesław Śliwa  pogrzeb w Mielcu oraz Mieczysław Bożek  pogrzeb w poniedziałek godz. 1400 polecajmy ich miłosierdziu Bożemu.
 12. Prasa katolicka : Niedziela z artykułami Dary Ducha Świętego jak je rozumieć mówi o Duchu Świętym oraz Procesja inna niż zwykle ; Gość Niedzielny z artykułami Nastoletnia świętość mówi o świętych dzieciach oraz Utrudnić kontakt z wściekłym wirusem.
 13. Bóg zapłać  paniom i panom za dbanie o porządek w świątyni i otoczeniu. W obecnym tygodniu proszę rodziców uczniów klasy II szkoły podstawowej. Proszę o omiecenie pajęczyn  w kościele, odkurzanie parapetów, mebli w zakrystiach oraz wyczyszczenie kostki wokół kościoła. Będą potrzebni mężczyźni.

Uroczystość Bożego Ciała

1030 I Komunia św.

1400 Msza św. z procesją Eucharystyczną wokół Kościoła. Proszę o przygotowanie ołtarzy

I grupa p. Pawła Gawrona

II grupa p. Wiesława Janowskiego

III grupa p. Józefa Kiebały

IV grupa p. Jana Czaji