1. Majówki w tygodniu po Mszy św., niedziela godz. 1500 po Mszy św.
 2. Czwartek Święto Macieja Apostoła.
 3. Sobota Święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski, naszej parafii. W tym dniu przeżywamy Uroczystość Odpustową, która jest świętem  . Suma Odpustowa o godz. 1030, którą odprawi  ks. Julian Jarząb odchodzący w tym roku 25-lecie kapłaństwa a kazanie wygłosi ks. Józef Kłosowski . Będzie Msza św. o godz. 800 i 1500 z Majówką. W tym dniu wstrzymajmy się od prac niekoniecznych.
 4. Niedziela składka na cele parafialne.
 5. Przypominam, że w naszej świątyni we Mszy św.  może brać udział 39 osób, oczywiście w maseczkach.  Skorzystajmy z tej możliwości   w dni powszednie, można przystąpić do spowiedzi pół godziny przed  Mszą św.  /zakrystia ministrancka/.
 6. Sołtys wsi informuje że będzie zbierana I i II rata podatku oraz opłata śmieciowa od 11 V do 15 V w godz. 900 do 1400  Dom Ludowy.
 7. Bóg zapłać za  wpłaty:
  • utrzymanie parafii na konto parafialne: jedna
  • na schody- cmentarz : pięć
 8. Prasa katolicka : Niedziela z artykułami Nie znane notatki siostry Łucji o przesłaniu z Fatimy oraz Święty buntownik ; Gość Niedzielny z artykułami Komunia z odzysku mówi o I Komunii św. oraz Ucieczka.
 9. Bóg zapłać  paniom  za dbanie o porządek w świątyni i otoczenia. W obecnym tygodniu proszę panie: Koczela Krystyna, Wójcik Katarzyna, Błażejowska Emilia, Boruta Anna, Flaga Ewa, Noga Danuta. Sprzątnie w Piątek, proszę o wyczyszczenie  figury św. Andrzeja Boboli i wyplewienie otoczenia.

KONTO   PARAFIALNE

Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Andrzeja Boboli

Nawsie 303 a   39-110 Wielopole Skrzyńskie

42 9173 0002 0000 0286 3000 0010

wpłaty z dopiskiem taca