1. Majówki w tygodniu po Mszy św., niedziela godz. 1500 po Mszy św.
  2. Czwartek Święto Macieja Apostoła.
  3. Sobota Święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski, naszej parafii. W tym dniu przeżywamy Uroczystość Odpustową, która jest świętem  . Suma Odpustowa o godz. 1030, którą odprawi  ks. Julian Jarząb odchodzący w tym roku 25-lecie kapłaństwa a kazanie wygłosi ks. Józef Kłosowski . Będzie Msza św. o godz. 800 i 1500 z Majówką. W tym dniu wstrzymajmy się od prac niekoniecznych.
  4. Niedziela składka na cele parafialne.
  5. Przypominam, że w naszej świątyni we Mszy św.  może brać udział 39 osób, oczywiście w maseczkach.  Skorzystajmy z tej możliwości   w dni powszednie, można przystąpić do spowiedzi pół godziny przed  Mszą św.  /zakrystia ministrancka/.
  6. Sołtys wsi informuje że będzie zbierana I i II rata podatku oraz opłata śmieciowa od 11 V do 15 V w godz. 900 do 1400  Dom Ludowy.
  7. Bóg zapłać za  wpłaty:
    • utrzymanie parafii na konto parafialne: jedna
    • na schody- cmentarz : pięć
  8. Prasa katolicka : Niedziela z artykułami Nie znane notatki siostry Łucji o przesłaniu z Fatimy oraz Święty buntownik ; Gość Niedzielny z artykułami Komunia z odzysku mówi o I Komunii św. oraz Ucieczka.
  9. Bóg zapłać  paniom  za dbanie o porządek w świątyni i otoczenia. W obecnym tygodniu proszę panie: Koczela Krystyna, Wójcik Katarzyna, Błażejowska Emilia, Boruta Anna, Flaga Ewa, Noga Danuta. Sprzątnie w Piątek, proszę o wyczyszczenie  figury św. Andrzeja Boboli i wyplewienie otoczenia.

KONTO   PARAFIALNE

Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Andrzeja Boboli