1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Majówki w tygodniu po Mszy św., niedziela godz. 1500 po Msza św.
 2. Środa Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
 3. I Czwartek miesiąca.
 4. Piątek Uroczystość św. Stanisława BM Patrona Polski.
 5. Przypominam, że w naszej świątyni we Mszy św.  może brać udział 39 osób, oczywiście w maseczkach.  Skorzystajmy z tej możliwości   w dni powszednie, można przystąpić do spowiedzi pół godziny przed  Mszą św.  /zakrystia ministrancka/.
 6. Bóg zapłać za  wpłaty:
  • utrzymanie parafii na konto parafialne: jedna
  • na schody- cmentarz : osiem
 7. Prasa katolicka : Niedziela z artykułami Kościół w starciu z koronawirusem o udziale Kościoła w walce z epidemią oraz Epidemia-finanse-tace; Gość Niedzielny z artykułami Kult Maryi -zdrowy i niezdrowy mówi o właściwym obrazie Matki Bożej oraz Powołanie księdza się nie zmienia; Mały Gość Niedzielny.
 8. Bóg zapłać  paniom  za dbanie o porządek w świątyni i otoczenia. W obecnym tygodniu proszę panie: Alfreda Rymut, Mariola Bożek, Wiesława Chmiel, Barbara Pas.

KONTO   PARAFIALNE

Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Andrzeja Boboli

Nawsie 303 a   39-110 Wielopole Skrzyńskie

42 9173 0002 0000 0286 3000 0010