1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Majówki w tygodniu po Mszy św., niedziela godz. 1500 po Msza św.
  2. Środa Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  3. I Czwartek miesiąca.
  4. Piątek Uroczystość św. Stanisława BM Patrona Polski.
  5. Przypominam, że w naszej świątyni we Mszy św.  może brać udział 39 osób, oczywiście w maseczkach.  Skorzystajmy z tej możliwości   w dni powszednie, można przystąpić do spowiedzi pół godziny przed  Mszą św.  /zakrystia ministrancka/.
  6. Bóg zapłać za  wpłaty:
    • utrzymanie parafii na konto parafialne: jedna
    • na schody- cmentarz : osiem
  7. Prasa katolicka : Niedziela z artykułami Kościół w starciu z koronawirusem o udziale Kościoła w walce z epidemią oraz Epidemia-finanse-tace; Gość Niedzielny z artykułami Kult Maryi -zdrowy i niezdrowy mówi o właściwym obrazie Matki Bożej oraz Powołanie księdza się nie zmienia; Mały Gość Niedzielny.
  8. Bóg zapłać  paniom  za dbanie o porządek w świątyni i otoczenia. W obecnym tygodniu proszę panie: Alfreda Rymut, Mariola Bożek, Wiesława Chmiel, Barbara Pas.

KONTO   PARAFIALNE

Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Andrzeja Boboli