1. Środa Święto św. Katarzyny ze Sieny patronki Europy ,nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszam rodziców dzieci klasy III.
 2. I Piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po Mszy św. nabożeństwo. Rozpoczynają się Majówki
  w tygodniu po Mszy św o godz. 1800 w niedzielę o godz. 1500 po Msza św.
 3. Sobota Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przeniesiona z niedzieli ze względu na przepisy liturgiczne. Msze św. o godz. 730 i 1030 po  Majówką. Przypominam o wywieszeniu flag z racji uroczystości i dnia flagi.
 4. Zgodnie z wytycznymi Kurii Diecezjalnej sakrament bierzmowania będzie najwcześniej udzielany  we wrześniu.
 5. Przypomina, że w naszej świątyni we Mszy św.  może brać udział 39 osób, oczywiście w maseczkach.  Skorzystajmy z tej możliwości   w dni powszednie, można przystąpić do spowiedzi godzinę przed Mszą św. o 1800   i pół godziny przed  Mszą św. o 700 800 oraz w niedzielę /zakrystia ministrancka/.
 6. Bóg zapłać za  wpłaty:
  • utrzymanie parafii na konto parafialne: jedna
  • na schody- cmentarz : dwie
 7. Prasa katolicka : Niedziela z artykułem Czemu służy narodów czytanie Pisma św. o znaczeniu i potrzebie lektury Pisma św., Gość Niedzielny przypomina o zasadach postępowania w czasie pandemii; Mały Gość Niedzielny.
 8. Bóg zapłać  paniom i panu za dbanie o porządek w świątyni i otoczenia. W obecnym tygodniu proszę panie: Ludwika Świerad, Iwona Pyc, Jadwiga Gawron, Danuta Rymut  w piątek ze względu na uroczystość NMP Królowej Polski.

KONTO   PARAFIALNE

Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Andrzeja Boboli

Nawsie 303 a   39-110 Wielopole Skrzyńskie

42 9173 0002 0000 0286 3000 0010

wpłaty z dopiskiem taca