1. Rozpoczyna sie 76 Tydzień Miłosierdzia, którego hasłem są słowa Sługi Bożego Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego: Miłosierdziem budujemy KościółBoży. W ciągu tygodnia można składać skarbonki z jałmużną wielkopostną do kosza
    w prezbiterium.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.
  4. Sobota święto Św. Marka Ewangelisty.
  5. Niedziela składka na cele parafialne.
  6. Zgodnie z ostatnimi zaleceniami od poniedziałku w naszej świątyni we Mszy św. będzie mogło brać udział 39 osób, oczywiście w maseczkach.  Skorzystajmy  z tej możliwości   w dni powszednie, można będzie przystąpić do spowiedzi pół godziny przed Mszą św.
  7. Bóg zapłać za dwie wpłaty- utrzymanie parafii na konto parafialne są one bardzo potrzebne, ponieważ składka niedzielna jest śladowa. Nie zmieniły się wydatki związane funkcjonowaniem parafii.
  8. Prasa katolicka Świąteczne wydania: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  9. Bóg zapłać dwóm paniom za dbanie o porządek w świątyni.
    W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Urbanowicz, Agata Wiśniewska, Maria Błaś, Maria Pyc .

KONTO   PARAFIALNE

Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Andrzeja Boboli