1. Czwartek 16 dzień kwietnia, modlimy sie do św. Andrzeja Boboli.
  2. III Piątek modlimy się do Miłosierdzia Bożego i św. Jana Pawła II
  3. Niedziela będziemy obchodzić niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Do kosza przed ołtarzem składamy Skarbonki Wielkopostne przypominamy dzieciom i młodzieży, prosimy o pomoc rodziców. Składka z tego dnia przeznaczona na CARITAS.
  4. Prasa katolicka Świąteczne wydania: Niedziela , Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny
  5. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni   W obecnym tygodniu proszę panie: Katarzyna Skóra, Maria Jajko, Wiesława Ochał, Grażyna Zaślik.
  6. Wszystkim Parafianom i świętującym te najważniejsze święta jeszcze raz życzę obfitości Bożych darów i Jego łaski. Pięknych,radosnychi błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego! „Nie bójcie się!” – słowa, które w poranek wielkanocny usłyszały niewiasty, dziś skierowane są do nas. Są wezwaniem do porzucenia lęku i bojaźni oraz podjęcia misji apostołowania, że Jezus żyje i działa wśród nas. On sam będzie nas w tym dziele wspierał swoim błogosławieństwem.

KONTO   PARAFIALNE

Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Andrzeja Boboli