1.  Można skorzystać z sakramentu Pokuty / zakrystia ministrancka/ godzinę przed Mszą św. o godz. 1800: poniedziałek, wtorek, środa.
    W tym czasie wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja.
  2. Proszę o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią
     w Triduum paschalnym. Uczestnicy liturgii będą wpuszczani do świątyni wejściem bocznym od strony plebanii / będzie otwarte na czas kwarantanny/.
  3. WIELKI CZWARTEK  – dzień ustanowienia Sakramentu Eucharystii
     i Kapłaństwa. O godz. 1000 w Katedrze Ks. Biskup odprawi Mszę św.
     z poświęceniem Krzyżma. Msza Wieczerzy Pańskiej  godz. 1800najbardziej uroczysta Msza św. w ciągu rokuw czasie, której będziemy dziękować Bogu za dwa wielkie dary Eucharystię
    i Kapłaństwo. Po Mszy św., adoracja do godz. 2000 Ciemnicy.
  4.  WIELKI  PIĄTEK dzień śmierci Pana Jezusa, obowiązuje post ścisły (trzy posiłki w ciągu dnia bezmięsne, pod grzechem ciężkim od 18 do 60  r. życia) od godz. 900 adoracja. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 1800 , którą stanowią: Liturgia Słowa, Adoracja Krzyża, Komunia św., przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego. Adoracja do  2000 .Zadbajmy o krzyże przydrożne (oczyścić otoczenie, przyozdobić).
  5. WIELKA SOBOTA  – dzień ciszy i adoracji Najświętszego Sakramentu w Grobie od godz.  900. Wigilia Paschalna godz. 1900 składa się ona z następujących części: Obrzędy Światła, Liturgia Słowa, Liturgia Chrzcielna, Liturgia Eucharystyczna. Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny przez głowę rodziny w domach przed posiłkiem /modlitwy na stronie internetowej diecezji/.
  6. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  godz. 600 REZUREKCJA /nie będzie procesji/.  Msze św. o godz. 1030 i godz. 1400.
  7. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY porządek 730, 1030, 1400. Ofiara przeznaczona na  Uczelnie Katolickie.
  8. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni. W obecnym tygodniu proszę panie: Janina Jajko, Elżbieta Czaja, Urszula Czaja, Maria Ziajor. Sprzątnie sobota od godz. 900.