1. Niedziela Ad gentes po Mszy św. zbiórka do puszek na misje. Dzisiaj przypada 8 marca,  pragnę wszystkim kobietom życzyć błogosławieństwa Bożego  i opieki Najświętszej Maryi Panny.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Piątek Droga Krzyżowa godz. 1700 ,poświęcenie i wręczenie krzyży kandydatom do bierzmowania.
  4. Sołtys wsi będzie zbierał podatek i opłatę śmieciową od godz. 900 do 1400 w dniach 11.03-21.03 Dom Ludowy.
  5. Niedziela składka na cele parafialne. Po Mszach św. będą rozprowadzane przez szkolne koło CARTAS baranki wielkanocne w cenie 5 zł.
  6. Bóg zapłać za ofiary
    1. gaz: cztery wpłaty.
    2. schody- kaplica cmentarna: trzy wpłaty
  7. Prasa : Niedziela z artykułami Walcząca do końca mówi o św. Katarzynie Sieneńskiej walczącej o pokój i uzdrowieniach za jej przyczyną   oraz Nabożeństwa pasyjne symbolem najwyższej miłości;Gość Niedzielny z artykułami: Moniki mówi o matkach cierpiących z powodu odejścia dzieci od Boga oraz Proces o wolność.
  8. Bóg zapłać za dbanie o porządek w kościele . W obecnym tygodniu proszę panie: Jadwiga Dędor, Renata Sroka, Małgorzata Jaworek oraz pana  Jana Kopala.