1. Poniedziałek WSP św. Scholastyki.
  2. Wtorek WSP Najświętszej Maryi Panny z Lurt- XXVIII światowy Dzień Chorego  o godz. 1700 Mszy św. w intencji chorych o osób starszych oraz nabożeństwo  z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem . Będzie można skorzystać z sakramentu pokuty. Serdecznie proszę o pomoc  osobom starszym i chorym w dotarciu do świątyni.
  3. Środa  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Piątek Święto św. Cyryla mnicha i Metodego – Patronów Europy. Po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  5. Niedziela składka na cele parafialne. Jest to 16 dzień lutego Sumę odprawi, wygłosi kazanie i poprowadzi nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli ks. Wojciech Zygo wikariusz z Niedźwiady.
  6. Bóg zapłać za ofiary na gaz: cztery wpłaty.
  7. W ubiegłym tygodniu zmarli Tadeusz Łuszcz i  Edward  Brzoza którego pogrzeb w poniedziałek o godz. 1400. Polecajmy ich w modlitwie Miłosierdziu Bożemu.
  8. Prasa : Niedziela z artykułami Gdy choruje dziecko zawiera przejmujące świadectwo i wskazania postępowania  oraz Wołanie z fabryki śmierci z dodatkiem książeczka Modlitwy o miłość;Gość Niedzielny z artykułami Wejść do nieba mówi o Mszach św. Gregoriańskich oraz Posiedzę przy Tobie mówi w jaki sposób towarzyszyć choremu.
  9. Bóg zapłać za dbanie o porządek w kościele oraz rozebranie wystroju świątecznego i uporządkowanie świątyni. W obecnym tygodniu proszę panie: Marta Ochał, Jolanta Kisiel, Maria Bykowska, Renata Noga.