1. Dzisiaj obchodzimy w Kościele po raz pierwszy Niedzielę Słowa Bożego. Jak napisał Ojciec Święty Franciszek w specjalnym liście apostolskim „Aperuit illis”, inicjatywa ta ma się przyczynić do tego, „aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego”.
  2. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  3. Niedziela można oddać krew w Wielopolu Skrzyńskim przy Urzędzie Gminy do 1000 do 1300. W Parafii Brzeziny koncert kolęd i  pastorałek w wykonaniu chórów z: Broniszowa, Glinika, Nawsia, Wielopola Skrzyńskiego, Szkół Podstawowych oraz Brzezin. Składka z tego dnia przeznaczona na zakony klauzurowe.
  4. Bóg zapłać za ofiary na gaz:  jedynaście wpłat.
  5. Prasa : Niedziela w cenie 6zł. z artykułami Słów kilka o religijności Polaków  mówi o statystyce Kościoła w Polsceoraz Sąd nad dyscypliną sędziów;Gość Niedzielny z artykułami Szczęśliwy zwrot o znaczeniu nawrócenia w naszym życiu oraz Ziarno prawdy.
  6. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni. W obecnym tygodniu proszę panie: Józefa Mucha, Janina Mucha, Halina Marciniec oraz pana Krzysztofa Jajko.