1. W tym tygodniu przeżywamy TYDZIEŃ MODLITWY O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN  z hasłem „Życzliwymi bądźmy”.
 2. Wtorek WSP św. Agnieszki.
 3. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. Piątek WSP św. Franciszka Salezego.
 5. Sobota Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Godz. 1800 spotkanie Rady Parafialnej.
 6. Prokurator Rejonowy zwraca uwagę na oszustów wyłudzających pieniądze. Schemat działania polega na informowaniu o wypadku drogowym, którego sprawcą jest rzekomo jest osoba najbliższa ( wnuk lub wnuczka), pomoc funkcjonariuszom w ujęciu przestępcy lub utrata dowodu osobistego i  wykorzystania  danych osobowych te zdarzenia
  w rzeczywistości nigdy nie mają  miejsca. NIE WOLNO PRZEKAZYWAĆ PIENIĘDZY rzekomym funkcjonariuszom, prokuratorowi czy kurierom, żadna instytucja nie żąda pieniędzy od obywateli. Zaistniałe zdarzenie należy zgłaszać na Policję lub do Prokuratury.
 7. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ropczycach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczych. Bliższe informacje tablica ogłoszeń.
 8. Bóg zapłać za otwarte przyjęcie w czasie kolędy oraz pomoc (odprowadzanie , podwożenie) i złożone ofiary.
 9. Bóg zapłać za ofiary na gaz:  siedem wpłat.
 10. Prasa : Niedziela w cenie 6zł. z artykułami Widzialna jedność jest naszym celem mówi o jedności budowanej każdego dniaoraz Dziewczyna z nieba;Gość Niedzielny z artykułami Przyjdź i bądź o potrzebie adoracji Najświętszego Sakramentu z którego płynie pokój serca oraz przepis na doskonały domowy chleb; Mały Gość Niedzielny z plakatem Dawida Kubackiego oraz dodatkiem dla prawdziwych łamaczy głów z dziesiątkami łamigłówek, krzyżówek i zagadek.
 11. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni. W obecnym tygodniu proszę panie: Małgorzata Czaja, Wiesława Pazdan, Beata Jaworek, Ewelina Szczepkowicz .