1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii.  Chociaż zgodnie z polską tradycją kolędy będziemy śpiewać aż do 2 lutego, to jednak już jutro w liturgii rozpocznie się tzw. okres zwykły.
  2. Czwartek po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  3. III Piątek WSP św. Antoniego  po Mszy  św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwa do św. Jana Pawła II.
  4. Niedziela Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – głównego Patrona Diecezji Rzeszowskiej, składka na cele parafialne.
  5. W dniach 18 – 25 stycznia br. przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  6. Bóg zapłać za przygotowanie  parafialnego opłatka .
  7. Bóg zapłać za ofiary na gaz:  piętnaście wpłaty.
  8. Policja ostrzega przed oszustami. Przypomina by pod żadnym pozorem nie przekazywać pieniędzy osobom, których nie znamy osobiście,  nie wpuszczać ich do mieszkania. Zawsze o zaistniałej sytuacji powiadomić Policję. Bliższe informacje w gablocie.
  9. Prasa : Niedziela w cenie 6zł. z artykułami Potrzeba i sens chrztu, Dlaczego chrzcimy dzieci  a nie dorosłych oraz Rosyjska luretka.  Gość Niedzielny z artykułami Sezon na cuda z pytaniem-Czy to prawda , że dla Boga niema nic niemożliwego oraz Kłopot z prądem jako dodatek Norweska receptura dla Twoich stawów
  10. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni. W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Reguła, Zofia Parys, Ludwika Reguła oraz pan Marian Jaworek.
Poniedziałek 13.01.2020 godz.1400   GÓRKA  DEPCOK od p. Beaty i Cezary  Jaworek do p. Alfreda i Zbigniewa Kuźniarowicz
Wtorek 14.01.2020 godz.1400     DEBRZA od p. Teresy i Zbigniewa  Śliwa w kierunku  p.  Kościelnego                     do p. Zenony i Roberta Zych
Środa 15.01.2020 godz.1400   DEBRZA od p. Renaty i Ryszarda Smykla do p. Organisty