1. Dziś drugi dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego. Radość Świąt Bożego Narodzenia rozciągamy na cały tydzień (oktawa) dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.
  2. Piątek św. Jana Apostoła i Ewangelisty, dzień imienin ks. Bpa Ordynariusza Jan Wątroba. W tym dniu poświęcenie wina.
  3. Sobota Święto św. Młodzianków Męczenników.
  4. Niedziela Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi Józefa.
  5. Opłatek parafialny w niedzielę 05.01.2020 będzie  po Mszy św. o godz. 1500.Serdecznie zapraszam parafian, grupy parafialne, róże różańcowe ,chór SENIORES, strażaków,  zapisy w zakrystii
  6. Od środy rozpoczynają się odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Pragnę odwiedzić Wasze domy, aby zanieś Boże Błogosławieństwo. Prosimy, aby w miarę możności gromadziła się całą rodzina. Należy przygotować Krzyż, świece, wodę święconą, kropidło, dzieci i młodzież uczęszczające do szkoły powinny mieć zeszyty do katechezy.  Proszę o zapewnienie dojazdu, ze względu  na stan  mojego zdrowia również odprowadzenie mnie do następnego domu.
Piątek  27.12.2019. godz.900   BUDZISZ od  p. Marii i Jana Janowskich do p.  Marii Ziajor
Sobota  28.12.2019. godz.900 FOLWARK   od p. Anieli Traciak do p. Doroty i Wiesława Janowskich