1. W święta Bożego Narodzenia radujemy się, że „Słowo Ciałem się stało i zamieszkało między nami”. Aby przeżyć tę tajemnicę prawdziwie po chrześcijańsku, nie ograniczajmy się tylko do zewnętrznych obrzędów i zwyczajów. Niech polskie katolickie domy w tym czasie rozbrzmiewają kolędą płynącą nie tylko z głośników radiowych i telewizyjnych, ale przede wszystkim z naszych serc i ust.
  2. Pragnę złożyć serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, dzięki którym możemy przeżywać Boże Narodzenie:
    1. osobom które okazały serce i pomoc w przygotowaniu, wykonaniu odświętnego wystroju świątyni oraz szopki
    2. p. Zbigniewowi Sroka-organiście za prowadzenie śpiewu w czasie liturgii
    3. chórowi SENIORES i DSM za  śpiew ubogacający liturgię
    4. p. Marianowi Reguła-kościelnemu za posługę w zakrystii i szafarza oraz Stanisławowi Nieroda
    5. LSO za posługę przy ołtarzu
  3. Bóg zapłać za udział w Roratach, śpiew Godzinek do NMP za Torby Miłosierdzia, dzieciom z lampionami.
  4. Jutro tradycyjnie drugi dzień Bożego Narodzenia, a zarazem święto św.   Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. w naszym kościele jak w  każdą niedzielę. Na sumie poświęcenie owsa. Składka z tego dnia przeznaczona na Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie. Na Mszy św. godz. 1030 rozesłanie kolędników misyjnych.
  5. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.