1. Liturgiczny obchód pamiątki Narodzenia Chrystusa rozpoczniemy od Pasterki, czyli Mszy Świętej sprawowanej o północy z wtorku-24 grudnia na środę-25 grudnia. Wcześniej w naszych domach, wspólnotach rodzinnych zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech to będzie okazja do pojednania, zgody, wyciągnięcia przyjaznej dłoni do kogoś pośród bliskich, znajomych, w sąsiedztwie. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura fragmentu Pisma Świętego o narodzeniu Zbawiciela Świata (Ewangelia  św. Łukasza 2 rozdział), łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd i pastorałek. Pod żadnym pozorem nie podawajmy na wigilijny stół alkoholu, a tradycyjnie zachowajmy też wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. O godz. 2400 PASTERKA, ofiara zbierana na Fundusz Obrony Życia.
  2. Środa  UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO, Msze św. o godz. 900 i 1100.
  3. Czwartek ŚWIĘTO św. SZCZEPANA Msze św. godz. 730, 1030, 1500. Składka na Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie.
  4. Bóg zapłać za ofiary na gaz: dwadzieścia sześć wpłat.
  5. Prasa : Niedziela z artykułem Jako Wilija ,taki i cały rocek oraz śpiewnik kolęd i płyta CD kolędy i pastorałki  Golec UORKIESTRA w cenie 10 zł.  Gość Niedzielny z artykułami: Siedem słów od Żłobka i Prosty znak wiary oraz  pięknymi życzeniami w cenie 10 zł. Gazet obszerne wydania świąteczne. Mały Gość Niedzielny dla dzieci ze składaną bańką ABC Miłości i wiele ciekawych informacji.
  6. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni. W obecnym tygodniu proszę panie: Halina Traciak, Wiesława Książek, Agnieszka Pyra i pana Ryszarda Stręk..